NIZHNY NOVOGROD ZAWODY TANECZNE
TANIEC,  wyróżnione,  ZAWODY TANECZNE

IDO Grand Prix Nizhny Novogrod 2019

Co za maraton taneczny! Kilka dni temu byłam w Sankt Petersburgu na Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata IDO, a teraz czas na kolejne zawody z cyklu IDO Grand Prix i kolejny casting do Moulin Rouge w Nizhny Novogrod.
Poleciałam samolotem z Gdańska, przez Warszawę, do Moskwy, a potem pociągiem do NIzhny Novogrod. Była wyprawa, szczególnie jak ma się duże bagaże.

Po przyjeździe miałam jeden dzień wolny przed zawodami, więc trochę pozwiedzałam, ale też popołudniu pojechałam na halę zarejestrować się i zrobić trening.

Co zwiedziłam? Przeczytajcie tutaj.

Organizatorzy byli bardzo pomocni i mili. Kilka osób tylko mówiło po angielsku, więc z większością trzeba było się jakoś dogadywać na migowo-polsku. 😉

Pomiędzy zawodami w Petersburgu a Nizhnym na sali podczas treningów doznałam mocnej kontuzji nogi. Wyjazd był pod znakiem zapytania, ale postanowiłam pojechać i spróbować. Takie decyzje są zawsze bardzo ciężkie, chodzi o zdrowie, nie ma żartów. Przed wyjazdem skonsultowałam się z fizjoterapeutą, powiedział, że nie powinno być gorzej, ale nigdy nic nie wiadomo.

Dzień przed zawodami, na treningu, cały czas się wahałam co zrobić, aż do samego wyjścia na scenę. Starty były ułożone jeden po drugim – najpierw show dance, potem jazz dance i na końcu modern. Program moich układów został zmieniony żeby nie ryzykować pogłębieniem się kontuzji.

Było ciężko, ale dałam radę!

Końcowo na IDO Grand Prix Ranking Competition Nizhny Novogrod

  • 1 miejsce w show dance,
  • 2 miejsce w jazz dance,
  • 3 miejsce w modern & contemporary.
72725051_971222426554244_4092661524470956032_o IDO Grand Prix Nizhny Novogrod 2019

Nawet śpiewałam hymn Polski! Niesamowite przeżycie!

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków, moc od Was się bardzo przydała, w tych trudnych momentach.

Casting do Moulin Rouge też udany. Felipe Alvarado zaprosił mnie na recall na zawody do Skopje już za 3 tygodnie. Zdecydowanie lepiej zatańczone show, mimo kontuzji.

Na szczęście noga mi jeszcze nie odpadła. Pora podleczyć nogę i oby do następnych zawodów było lepiej.

~Moni