warsztaty taneczne odkryj swoją kobiecość
TANIEC,  WARSZTATY TANECZNE

Warsztaty Taneczne “Odkryj Swoją Kobiecość” w rytmach latino | 2020

Pod koniec lutego zorganizowałyśmy z Moniką Żelazną warsztaty taneczne specjalnie dla naszych wspaniałych Kobiet w Trójmieście. Była to już III edycja warsztatów pod hasłem “Odkryj Swoją Kobiecość”.

Warsztaty “Odkryj swoją kobiecość” jest to projekt przeznaczony dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania czy wieku. Celem jest zwiększanie pewności siebie, wzmacnianie świadomości ciała i dzielenie się pozytywną energią z Wami. Taniec daje nam radość, niesamowitą przyjemność jaką czerpiemy z ruchu i gwarantowaną dobrą zabawę. I tego też nie zabrakło na tej edycji.

IMG_8580-768x1024-1-e1593985912358 Warsztaty Taneczne “Odkryj Swoją Kobiecość” w rytmach latino | 2020

Warsztaty zaczęły się od zajęć sexy dance (charakter tańca, który łączy wiele styli tanecznych m.in. burleskę, jazz dance, tańce latino, taniec współczesny), które poprowadziłam. Ekspresyjny, pełen dynamizmu, zmysłowych ruchów taniec, dzięki czemu każda osoba wzmocni kondycję fizyczną oraz sprawność, poczucie własnej wartości oraz odkryje swoją kobiecość.).

Następnie gorące latino (w gorących rytmach latynoamerykańskich i zmysłowych ruchach ciała, podstawowe elementy wszystkich najbardziej popularnych latynoskich stylów tańca) z Moniką Żelazną.

IMG_8485-768x1024-1-e1593985919714 Warsztaty Taneczne “Odkryj Swoją Kobiecość” w rytmach latino | 2020

Wspaniałe, szalone, z uśmiechem na twarzy uczestniczki odkrywały swoją kobiecość.

Do następnej relacji!

~Moni